2018-10-30

Porządki przed 1 listopada

                                         

 

dodatkowe sprzątanie

terenów przy cmentarzach

Trwa dodatkowe sprzątanie terenów przy cmentarzach. Porządkami objęte są ulice, chodniki i przystanki sąsiadujące z 19 warszawskimi nekropoliami.

Prace porządkowe terenów sąsiadujących z cmentarzami rozpoczęły się jeszcze w październiku. Zleciliśmy dodatkowe sprzątanie chodników, ulic oraz terenów przystanków komunikacji miejskiej w sąsiedztwie 12 największych nekropolii – cmentarzy Bródnowskiego, Północnego, Czerniakowskiego, Wolskiego, Wawerskiego, cmentarzy na Powązkach, przy ul. Wałbrzyskiej, na Tarchominie, w Wilanowie, Rembertowie i w Powsinie oraz okolice 7 mniejszych cmentarzy, m.in. w Wawrze i we Włochach.

Prace porządkowe obejmują chodniki, ulice i przystanki

W pierwszych dniach listopada tereny wokół cmentarzy będą objęte dodatkowym monitoringiem porządkowym. Kosze na śmieci zlokalizowane w okolicach cmentarzy, w tym również na przystankach, będą miały zwiększoną częstotliwość opróżniania, w razie potrzeby zlecane będzie interwencyjne sprzątanie.

Przypominamy, że za czystość na terenie cmentarzy odpowiadają ich zarządcy. Również osoby prowadzące przycmentarny handel są zobowiązane utrzymać porządek i posprzątać po zakończeniu sprzedaży.

drukuj stronę