2024-06-17

Wygraliśmy rowerową (G)rywalizację

1. miejsce dla drużyny ZOM. W rowerowej (G)rywalizacji urzędników m.st. Warszawy wygraliśmy podwójnie w kategorii przejazdy służbowe. Wykręciliśmy razem 9000 km.

W rowerowych wyścigach stołecznych urzędników wzięliśmy udział już po raz trzeci. W ciągu 5 tygodni rywalizacji pokonaliśmy łącznie dystans jaki dzieli Warszawę i Las Vegas, dzięki czemu zajęliśmy zarówno drużynowo, jak i indywidualnie 1. miejsce w kategorii przejazdy służbowe. Drużyna ZOM-u liczyła 28 pracowników. Odbierając nagrodę p.o. dyrektora Zarządu Oczyszczania Miasta Robert Szymański pogratulował zwycięzcom oraz docenił organizatorów, stołeczne Biuro Ochrony Powietrza i Polityki Klimatycznej. Gratuluję pracownikom świetnego wyniku i wygranej. A organizatorom dziękuję za inicjatywę, ponieważ przy okazji pomagacie nam z powodzeniem realizować zadania statutowe – ZOM odpowiada za czystość części tras rowerowych w stolicy. Liczymy na kolejną edycję.

Drużyna składająca się z mężczyzn i kobiet odbiera nagrodę za grywalizację rowerową. Statuetka jest w kształcie złotego roweru.
Nagrodę za zajęcie 1. miejsca w kategorii przejazdów służbowych odebrał Robert Szymański p.o. dyrektora Zarządu Oczyszczania Miasta wraz z pracownikami 

Rowerowe zmagania w liczbach

W zawodach wzięły udział 93 stołeczne jednostki, które były reprezentowane przez 785 pracowników, którzy przejechali wspólnie 222 tys. km. Tak nasza drużyna wypadła w statystykach:

  • 1. miejsce w kategorii przejazdy służbowe,
  • rowerzysta Adam Pęsiek z Działu Kontroli Usług i rowerzystka Natalia Fedoruk z Działu Oczyszczania Mechanicznego zajęli kolejno 1. i 5. miejsce w rywalizacji indywidualnej w kategorii przejazdy służbowe,
  • Adam przez cały okres trwania zawodów pokonał na rowerze rekordowe 2500 km,
  • przejechaliśmy łacznie 9000 km.

Więcej szczegółów o rywalizacji można przeczytać na stronie Urzędu m.st. Warszawy.

Na rowerze nie tylko podczas zawodów

W naszej codziennej pracy wykorzystujemy rowery – korzystają z nich m.in. kontrolerzy, którzy sprawdzają czystość miasta w tym np. tras rowerowych.

Mężczyzna i kobieta ze złotymi medalami, w środku mężczyzna, który trzyma złotą statuetkę w kształcie roweru
Robert Szymański p.o. dyrektora Zarządu Oczyszczania Miasta z nagrodzonymi zawodnikami

Mężczyźni i kobiety w granatowych i zielonych koszulkach pozują do wspólnego zdjęcia, uśmiechają się
Przedstawiciele drużyny Zarządu Oczyszczania Miasta i organizatorzy grywalizacji z Biura Ochrony Powietrza i Polityki Klimatycznej m.st. Warszawy

Mężczyźni i kobiety w granatowych koszulkach pozują do wspólnego zdjęcia, uśmiechają się
Rowerowa drużyna Zarządu Oczyszczania Miasta niemal w komplecie

drukuj stronę