Kliknij by zobaczyć nasz profil na Facebooku

 

 

 

Zarząd Oczyszczania Miasta

Aktualności

2021-06-24

Warszawiacy przygarnęli bratki

Bratki z pętli autobusowych i tramwajowych znalazły nowe domy. Dziękujemy wszystkim, którzy przygarnęli rośliny z miejskich kwietników.

Drugie życie bratków

Rozdaliśmy kwiaty z 5 pętli komunikacji miejskiej: Żerań FSO, Nowe Bemowo, rondo Wiatraczna, al. Krakowska P+R, Wilanów. Liczni miłośnicy roślin od rana chętnie częstowali się bratkami. Mieszkańcy byli dobrze przygotowani do akcji, każdy miał ze sobą pojemnik lub torbę do transportu roślin. Przy okazji tej akcji usłyszeliśmy wiele pozytywnych słów o sezonowych aranżacjach pętli autobusowych i tramwajowych, a także o samej inicjatywie przedłużania życia roślinom. Już drugi raz rozdawaliśmy kwiaty - jesienią do adopcji przekazaliśmy pelargonie. Po reakcjach mieszkańców wiemy, że to ważne i potrzebne działanie, a więc do zobaczenia na takich wydarzeniach w przyszłości.

Pętla autobusowa Żerań FSO

Dwie kobiety rozmawiają. Kobieta w kapeluszu i maseczce trzyma pojemnik z żółtymi i białymi bratkami. Druga kobieta, blondynka w dżinsach i czarnej koszulce, stoi na przeciwko niej i coś objaśnia.

Mieszkańcy wybierają kwiaty. Na trawniku rozłożone są skrzynki z bratkami oraz worki i torby na rośliny.

Mieszkańcy przebierają kwiaty wyłożone w skrzynkach na trawniku. W tle widać przystanek autobusowy, kominy elektrociepłowni Żerań FSO oraz wiadukt samochodowy.

 

Pętla autobusowa i tramwajowa Nowe Bemowo

Kobieta wybiera z piętrowej donicy żółte bratki.

Kobieta w okularach przeciwsłonecznych trzyma pojenik z żółtymi bratkami.

Na pierwszym planie mężczyzna w czarnej koszulce i okularach przeciwsłonecznych kuca, układa w plastikowej skrzynce żółte bratki. W tle mieszkańcy wybierają z piętrowych donic kwiaty.

 

Pętla tramwajowa rondo Wiatraczna

Kobieta w krótkich dżinsowych spodniach uśmiecha się szerokow, w rękach trzyma drewnianą skrzynkę z żółtymi bratkami.

Trzy kobiety kucają, przebierają braki wyłożone w drewnianych skrzynkach.

Kobieta stoi bokiem, na wysokosci pasa trzyma drewnianą skrzynkę z bratkami, uśmiecha się, włosy lekko opadają jej na twarz. Pod jej nogami leży plastikowa skrzynka z kwiatami.

 

Pętla tramwajowa al. Krakowska P+R

Kobieta ma na sobie plecak, okulary przeciwsłoneczne i gumowe rękawiczki. Kuca przy piętrowych donicach, pod  jej nogami leży karton wypełniony bratkami. Kobieta uśmiecha się. W tle widać tramwaj na przystanku.

Kobieta stoi z rowerem przy piętrowej donicy. W koszu z przodu roweru są bratki. Kobieta ma na sobie plecak, okulary przeciwsłoneczne i długie dżinsy.

Kobieta ma na sobie plecak i okulary przeciwsłoneczne, włosy związane. Trzyma karton z żółtymi i fioletowymi bratkami. W tle widać donicę piętrową, tory i stację benzynową.


Wcześniejsze aktualności
strona do druku

Kontakt

Zarząd Oczyszczania Miasta Warszawa
Al. Jerozolimskie 11/19
00-508 Warszawa

Pracujemy od poniedziałku do piątku 
w godz. 7.30 - 15.30

        Dane do faktury

Nabywca: Miasto Stołeczne Warszawa
Plac Bankowy 3/5
00-950 Warszawa
NIP: 525-22-48-481

Odbiorca i płatnik (do wpisania w uwagach):
Zarząd Oczyszczania Miasta
Al. Jerozolimskie 11/19
00-508 Warszawa

Centrala:
tel.  (22) 277 04 00

Sekretariat:
tel.  (22) 277 04 70
        (22) 277 04 99
fax: (22) 277 04 69

CAŁODOBOWO:

Miejskie Centrum Kontaktu Warszawa 19 115